DVD ANNA MARIA JOPEK Farat

DVD ANNA MARIA JOPEK Farat nr katalogowy: 9813872
 • Firma fonograficzna: Universal, 2003
  Nr katalogowy: 9813872                       ANNA MARIA JOPEK
                              Farat


  1. Cichy zapada zmrok
  2. Wszystkie cnoty
  3. I o co tyle milczenia
  4. Licho
  5. Jeżeli chcesz
  6. Szepty i łzy
  7. Tam, gdzie nie sięga wzrok
  8. Bandoska
  9. Na dłoni
  10. Nim słońce wstanie
  11. Bzim intro
  12. Czarne słowa
  13. Dłoń zanurzasz we śnie
  14. Zanim zasnę
  15. Nienasycenie
  16. Confians
  17. Upojenie
  18. Leszek intro
  19. Cyraneczka
  20. Możliwe
  21. Piosenka dla Stasia
  22. Joszko Broda
  23. Ja wysiadam
  24. Ale Jestem
  25. Cichy wielbiciel
  26. Na całej połaci śnieg

  DODATKI:
  Rozmowa z Anią, Video Możliwe, Dokument "Poza sceną", Komentarze do piosenek. Seria filmów niezależnych: "Bzim Around The World" (zabawne fragmenty z trasy koncertowej.  "Farat" - odważna, dynamiczna płyta nagrana podczas koncertów w Farat Film Studio jest swoistym zapisem muzyki ostatnich lat i podsumowaniem ośmiu płyt artystki. Od debiutanckiego "Ale jestem" przez intymne brzmienia "Szeptem", szorstkość "Bosej" aż po przeboje "Nienasycenia" i nadzwyczajne wspomnienia płyty z Patem Metheny.

  "Po pracy z Methenym musiałam kolejną płytą pójść w całkiem innym kierunku, wybrałam koncert. W przeciwnym wypadku nawet sama przed sobą nie uniknęłabym porównań z "Upojeniem". Poza tym - ostatnie półtora roku spędziliśmy z Marcinem w studiach nagraniowych I najbliższy rok wyglądać będzie podobnie. Chcieliśmy się więc trochę przewietrzyć..."

  Zamiast składanki w stylu "Best of..." Anna Maria Jopek przynosi nowe wersje swoich znanych tematów, które zyskują nerw, nadzwyczajne napięcie i nową jakość w spotkaniu z publicznością.

  "Farat jest formą podziękowania dla wszystkich cudownych publiczności całej Polski, które były z nami przez te wszystkie lata - mówi Anna Maria Jopek. Jednocześnie wiem, że nigdy wcześniej nie miałam tak szalonego, odważnego zespołu jak w tym chłodnym, deszczowym, minionym maju... Gramy ze sobą już tak długo ale wiosną 2003 nasze porozumienie osiągnęło apogeum i chyba właśnie wówczas trzeba było to zarejestrować".


  DVD FARAT ukazało się równocześnie z płytą AUDIO o tym samym tytule, który pochodzi od nazwy warszawskiego studia, gdzie odbyło się nagranie koncertu Anny Marii Jopek wraz z zespołem. Wszystko zgrane jest na nośniku Dolby Digital 5.1. DVD zawiera osiem dodatkowych utworów oraz cztery „alternatywne” w stosunku do płyty AUDIO. Na uwagę zasługują w szczególności dodatki. Obszerny wywiad z wokalistką z fragmentami teledysków, komentarze na temat piosenek oraz osób, z którymi na co dzień współpracuje. DVD FARAT w „Poza sceną” odkrywa także po części tajemnice przedsięwzięcia jakim było nagrywanie koncertu w studio. Na krążku można znaleźć również zabawne fragmenty z trasy koncertowej, pt. "Bzim Around The World". Płytę tę stworzono dbając o każdy szczegół. Gorąco polecamy!  Płyta DVD oryginalna, nowa, zafoliowana
 • Licencja do wypożyczania nie
  Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu jedna
  Region producenta filmu Europa
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

66,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty