CD HALINA MLYNKOVA Etnoteka

CD HALINA MLYNKOVA Etnoteka nr katalogowy: MYSTCD184
 • Wydawca : Mystic Production MYSTCD184
  Rok wydania: 2011


       HALINA MLYNKOVA

               Etnoteka   

  1. Dziwogora
  2. Daj siebie
  3. Kobieta z moich snów
  4. Tego nie zmienię
  5. Przegapiona
  6. Zmierzch 2012
  7. Dałeś czerwone korale
  8. Północny wiatr
  9. Bez pożegnania
  10. Podróż
  11. Ostatnie tango
  12. Za młoda na miłość  Wyczekiwana od lat, pierwsza solowa płyta Haliny Mlynkovej ukazała sie na rynku muzycznym w listopadzie 2011 roku. Album zaskakuje swoją świeżością i etnicznym brzmieniem. Twórczość artystki kojarzona wcześniej z muzyką folkową, nabrała teraz bardziej orientalnych kolorów, idealnie współgrających z ciepłą barwą głosu Haliny.

  Płyta "Etnoteka" powstała przy współpracy producenta i kompozytora - Roberta Amiriana, a także Jacka Królika, znanego z mistrzowskiej gry na gitarze. Muzyczna strona płyty w połączeniu z niepowtarzalną barwą głosu Haliny, doskonale oddaje klimat muzyki etnicznej, będącej zawsze w kręgu zainteresowań artystki.

  "Etnoteka" , to moja podróż muzyczna, gdzie rozpoczynając swoją wędrówkę w Afryce, przemierzam Europę i zabieram ze sobą Słowiańskie klimaty, wyruszam w podróż po Azji, gdzie zatrzymując się na słodką turecką herbatę wsłuchuję się w tamtejsze rytmy, aby wyruszyć do Indii- moich ukochanych Indii, skąd przemierzam Oceany z myślą o Ameryce Południowej, tonąc w inspiracjach Ameryką Łacińską... Ta mieszanka muzyczna nadaje etniczny kolor współczesnym utworom, które podparte są gdzie niegdzie elektronicznym brzmieniem. Do tego dochodzą kobiece teksty, które podkreślają świadomość siebie, zrozumienie kobiecej natury, z lekką nutą ironii dotyczącą relacji damsko-męskich. Sesja zdjęciowa ma być kontynuacją tej wędrówki. Etniczne elementy wizerunku mają tylko podkreślić charakter płyty, nie zdominować. Generalnie stawiamy na nowoczesność w zabarwieniu etnicznym.- Halina Mlynkova  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana, digipack.

 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu jedna
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

35,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty