Regulamin sklepu

Zwrot


1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r., o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271), z towaru zakupionego od nas można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

2. Towar nie może nosić śladów używania, kopiowania, nie może być zwrócony niekompletny.Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu opakowania (np. folii) lub plomby zabezpieczającej.

3. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

4. Gwarantujemy zwrot wartości produktu (zwrotowi nie podlegają poniesione koszty dostawy i koszty odesłania towaru).

5. Do odsyłanego w ramach zwrotu towaru prosimy dołączyć paragon.

Reklamacja

1. Każdy towar zakupiony w sklepie posiada gwarancję producenta i podlega wymianie, jeśli posiada wady fabryczne lub został uszkodzony mechanicznie w trakcie przesyłania.

2. Po wykryciu wady prosimy o odesłanie towaru przesyłką pocztową..

3. Jednocześnie informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem do nas reklamacji przesyłką pocztową zostaną Państwu zwrócone po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji.

4. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), zaoferujemy do wyboru inne, udostępnione w sklepie produkty lub zwrócimy Państwu pieniądze. 

5. Do odsyłanego w ramach reklamacji towaru prosimy dołączyć fakturę/paragon z opisem przyczyny reklamacji.

Koszyk jest pusty