3CD KABARET STARSZYCH PANÓW Słuchowiska radiowe 2

3CD KABARET STARSZYCH PANÓW Słuchowiska radiowe 2 nr katalogowy: PRCD 1446-1448
 • Wydawca: Polskie Radio PRCD 1446-1448

  Rok nagrania/ wydania:  1958-1962/ 2011

   

   

  KABARET STARSZYCH PANÓW

  Słuchowiska Radiowe 2


  CD 1: Wieczór IV - Kaloryfeeria (21.02.1960)

  CD 2: Wieczór V - Drugie lato (13.08.1960)

  CD 3: Wieczór VI - Smuteczek (22.05.1961)

   

   

   

   

  Radiowy Kabaret Starszych Panów vol. 2 to kolejna podróż po nieznanych ścieżkach wytyczonych przez fenomenalny duet Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Nasi niezwykli przewodnicy, wyrafi nowani znawcy skomplikowanych relacji i towarzyszących im emocji, jak zawsze biegle i z lekkością oprowadzają nas po swoim świecie. A w tym świecie, zamieszkanym przez barwnych i nieco zwariowanych mieszkańców, pozostawiają sporą przestrzeń dla naszej wyobraźni. Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na drugą odsłonę legendarnego Kabaretu w wersji radiowej.

   


   

  Dla znawców twórczości Pana A i Pana B liczne niespodzianki, chociażby w postaci IV Wieczoru, który nie zachował się w wersji telewizyjnej. Dla słuchaczy, którzy dopiero odkrywają świat Starszych Panów, nie zabraknie inspirujących historii, zwrotów akcji oraz piosenek na miarę takich arcydzieł jak Addio, pomidory!


  Jesienna dziewczyna czy Odrażający drab. Mistrzowie słowa i dźwięku pokazują, ile tracimy, koncentrując się na rzeczywistości zdominowanej doznaniami wizualnymi. Starsi Panowie przypominają nam, że na początku było radio, od radia bowiem rozpoczęła się ich znajomość i współpraca. Jako Instytut Stefana Starzyńskiego, oddział Muzeum Powstania Warszawskiego, staramy się opowiadać na różne sposoby historię Warszawy, ale także inspirować do jej tworzenia - jedną z ulubionych form jest właśnie słowo mówione lub śpiewane. Radiowy Kabaret Starszych Panów jest jedyną i niepowtarzalną okazją do narracji, która, jak mamy nadzieję, obok przywołania uśmiechu i refl eksji, będzie również impulsem do dalszych odkryć i poszukiwań twórczych.

   

   

   

   

   

   

  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.

 • Liczba płyt w wydaniu trzy i więcej
  Stan Nowy
  Opakowanie w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

58,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty