BEHEMOTH Konkwistadorzy Diabła - Łukasz Dunaj

BEHEMOTH Konkwistadorzy Diabła - Łukasz Dunaj nr katalogowy: Łukasz Dunaj
 • Autor: Łukasz Dunaj

  Wydawca: Mystic 

  Rok wydania: 2012

  Stron: 474

  Okładka: twarda


   

                  KAT Konkwistadorzy diabła

   

   

  Macie dość nudnych biografii muzycznych pisanych pod dyktando artystów? „Konkwistadorzy diabła” to historia zespołu, który wyszedł z lasów Pomorza na salony a ich lider Nergal przebył drogę do piekła i z powrotem.
  To bezkompromisowa relacja widziana oczami muzyków Behemoth i ludzi, który przez XX lat byli naocznymi świadkami wydarzeń. Od piwnicznych początków po koncerty u boku największych sław współczesnego metalu.
  BEZ TABU, BEZ WYBIELANIA FAKTÓW, BEZ SZUKANIA ROZGRZESZENIA.
  PO PRZECZYTANIU TEJ KSIĄŻKI, SAMI BĘDZIECIE GO POTRZEBOWALI.

  ...Nie byłem w stanie wejść na tę górę, gdzie jest położony zamek w Bolkowie! Leźliśmy w tempie Jezusa pod Golgotą, a ja dokładnie się tak czułem i miałem czaszki w oczach. Byłem przerażony. Im wyżej byliśmy, tym mniej miałem tlenu. Idziemy z obstawą, oni się dziwnie patrzą. Potem mijani po drodze fani robią nam zdjęcia. Myśleli pewnie, że jestem kompletnie pijany albo naćpany, bo nikt nie pomyśli, widząc ledwo żyjącego faceta, że jest chory! (…)Wreszcie wleźliśmy za scenę, ogarnęła mnie totalna panika, że albo zaraz zemdleję, albo to już w ogóle koniec, ciemność i dobranoc. Marzyłem o tym, aby zemdleć i żeby ten koszmar się skończył. (Adam "Nergal" Darski)

   


   

   

 • Liczba płyt w wydaniu jedna
  Stan Nowy
  Opakowanie w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

50,00  PLN
cena z 5% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty