CD + DVD ORANGE THE JUICE The drug of choice live

CD + DVD ORANGE THE JUICE The drug of choice live nr katalogowy: For Tune 0031 002
 • Wydawca: For Tune 0031 002
  Rok wydania: 2014

  ORANGE THE JUICE   
  The drug of choice
             
  1. Facing the monsters
  2. Cradle to the grave
  3. Out of place
  4. Report
  5. Blame
  6. Sabat mater
  7. Romanian beach
  8. A story
  9. Summer sea
  10. The message
  11. This way
  12. I was wrong
  13. Summer sea (bonus)
   
  • Konrad Zawadzki - śpiew
  • Dawid Lewandowski - gitara, śpiew
  • Marcin Jadach - kontrabas, gitara basowa
  • Janek Kiedrzyński - perkusja
  • Marcin A. Steczkowski - instrumenty klawiszowe, trąbka
  • Mariusz Godzina - saksofony

  Na opakowaniu The Drug of Choice powinna bezwzględnie znaleźć się informacja: "Przed wciśnięciem płyty w odtwarzacz skonsultuj się z najbliższych psychologiem w celu ustalenia, czy jesteś wystarczająco szalony".

  W istocie, muzyka Orange The Juice to rzeczywiście wycieczka po oddziale zamkniętym pełnym owładniętych sprzecznościami neurotyków. Muzyczna histeria, jaką serwuje stalowowolska kapela to gatunkowe salta, stylistyczne szpagaty, maniakalne zmiany nastrojów, klimatyczne roszady i instrumentalne wygibasy. Od ekstremalnego metalu po hard techno, od nastrojowego jazzu po pocieszny funk, od niepokojących psychodelicznych plam po słoneczne reggae. [...]

  Zachwyca instrumentalny warsztat wszystkich członków zespołu, których bez zbędnego owijania można nazwać wirtuozami, szczególnie zachwyca perkusja Jana Kiedrzyńskiego. Oczywiście w niczym nie umniejszając gitarzystom, sekcji dętej czy wszelkiej maści klawiszom Steczkowskiego. Do tego jeszcze wokale Konrada Zawadzkiego, wyglądającego na najbardziej szalonego z tej wesołej świty muzycznych psychopatów. Znakomicie ogląda się, jak ta gromada tapla się w gatunkowych sprzecznościach i w sekundę zmienia środek ciężkości utworu, a wraz z nim jego nastrój, jak zręcznie manipuluje na scenie atmosferą, a przede wszystkim jak znakomicie zgrana to grupa.

  The Drug of Choice to dwupłytowy album (CD & DVD), nagrany podczas warszawskiego koncertu w Teatrze Rozmaitości w 2012 roku. Jest to najprawdopodobniej jedna z najlepszych polskich koncertówek ostatnich lat. Nie dość, że fantastycznie nakręcona i zmontowana, to do tego pełna szalonej muzyki, o jakiej istnieniu - podejrzewam - przeważająca część społeczeństwa nie ma pojęcia. [...] Koneserzy będą w siódmym niebie, bo eksperymentalnych wyczynów Orange The Juice wreszcie można posłuchać, a także obejrzeć je we własnym domu, a w wersji wizualnej robią tak niesamowite wrażenie, że to po prostu trzeba zobaczyć.
  Grzegorz Bryk / MagazynGitarzysta.pl


   

  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.

 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu dwie
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

56,00  PLN
47,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty