CD JANEK SAMOŁYK Problem z wiernością

CD JANEK SAMOŁYK Problem z wiernością nr katalogowy: PRCD 1522
 • Wydawca: Polskie Radio SA PRCD 1522
  Rok wydania: 2012
   
                    JANEK SAMOŁYK
                 Problem z wiernością


  1. Problem z wiernością    
  2. Codziennie    
  3. Along The Way    
  4. Another Colour Everyday    
  5. Miss My Past    
  6. Sit By Me    
  7. Life Of A Cat    
  8. Czy To Jest Przypadek    
  9. Pamiętam niektóre, zapomniałem wielu    
  10. Pamiętnik    
  11. Kapitan Czacza    
  12. About Time    
  13. Ossis Vs Wessis    
  14. She Knows I'd Love To See Her
  Płyta "Problem z wiernością" to drugi album Janka Samołyka, który ukazał się po dwóch latach od debiutanckiego krążka "Wrocław". Pochlebne opinie, które zebrał poprzedni album oraz sukcesy, które osiągnął artysta (Konkurs zespołów na OFF Festivalu 2009, Nagroda Prezydenta Gdańska na Festiwalu im. Grzegorza Ciechowskiego - Tczew 2010), pozwalają stwierdzić, że Janek Samołyk miał nie tylko udany debiut, ale ma już swoich odbiorców - zwolenników muzyki z pogranicza brytyjskiego rocka i poezji śpiewanej. Rok 2012 był dla Janka Samołyka również wyjątkowo udany. Artysta ma za sobą występ na tegorocznym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i koncerty w Chinach (to coś czym może pochwalić się bardzo niewielu muzyków znad Wisły).

  Nowa płyta "Problem z wiernością" zawiera kilkanaście premierowych kompozycji, w których artysta często stawia na tekst w języku polskim. Album został nagrany wspólnie z zespołem, który towarzyszy Samołykowi na koncertach. Dzięki temu udało się przenieść na krążek energię znaną z występów na żywo, nad czym czuwał m.in. Leszek Kamiński - producent muzyczny i wielokrotny laureat Fryderyka. Wpadające w ucho melodie, ciekawe teksty, aranżacje pełne skrzypiec i analogowych instrumentów - wszystko to znajdziemy na nowej płycie.
  Płyta będzie dobrą propozycja dla każdego fana melodyjnego, przebojowego i gitarowego grania, który słuchając muzyki lubi czuć, że artysta traktuje go, jak partnera do rozmowy.


  Płyta CD  oryginalna, nowa, zafoliowana.
 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu jedna
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

36,99  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Dostępność: 0 szt.

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty