CD LAO CHE Koncerty w Trójce 10

CD LAO CHE Koncerty w Trójce 10 nr katalogowy: PRCD 1700
 • Wydawca: Polskie Radio SA PRCD 1700

  Rok wydania: 2013

  Total time: 75:59

  LAO CHE

  1. Zapowiedź

  2. Astrolog

  3. Hydropiekłowstąpienie

  4. Życie jest jak Tramwaj

  5. Królowa

  6. Siedmiu nie zawsze wspaniałych

  7. Wielki Kryzys

  8. Lelum Polelum

  9. Na końcu języka

  10. Dym

  11. Wiedźma

  12. Zombi!

  13. Jestem Psem

  14. Prąd stały Prąd zmienny

  Prezentujemy dziesiątą (ostatnią w 2013 r.) płytę z serii "Koncerty w Trójce", z zapisem koncertu zespołu LaoChe, który odbył się 27 października 2013r. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. A. Osieckiej.

  W ramach tego wyjątkowego wydarzenia muzycy postanowili zrobić fanom niespodziankę i zagrali inaczej niż zwykle. Dzięki temu na albumie można usłyszeć, obok piosenek dobrze znanych z poprzednich koncertów i płyt LaoChe, kompozycje dotychczas niepublikowane, a także utwory w zupełnie nowych aranżacjach przygotowanych specjalnie na potrzeby niniejszego wydawnictwa. Dodatkową wartość stanowi fakt, że jest to pierwszy w historii zespołu album koncertowy.

  Rafał Kołaciński /LaoChe :

  "Ten koncert ma dla nas szczególne znaczenie. Zależało nam bowiem na tym byście jako nasi Słuchacze otrzymali nagranie wyjątkowe, gdzie obok dobrze znanych kompozycji pojawią się utwory nowe oraz niepublikowane wersje piosenek.

  Sięgnęliśmy także po utwory z pierwszej płyty, których na koncertach nie graliśmy od wielu, wielu lat. To pierwszy koncertowy album LaoChe wydany w formie CD, przez co szczególnie dla nas ważny. To jednocześnie szósta oficjalna płyta zespołu. Mamy nadzieję, że udało nam się dzięki niej pokazać czym był, czym obecnie jest i dokąd zmierza zespół LaoChe".

  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana, digipack. • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu jedna
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

30,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Dostępność: 0 szt.

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty