CD MS. NO ONE The Leaving Room JOANNA PIWOWAR

CD MS. NO ONE The Leaving Room JOANNA PIWOWAR nr katalogowy: PRCD 1311


 • Wydawca: Polskie Radio SA PRCD 1311
  Rok wydania: 2010

                                      MS. NO ONE
                                   The Leaving Room


  1. Einarson
  2. Colder
  3. Ik
  4. Skoro
  5. Big Laugh
  6. Szklane oko
  7. Back Shelf Girl
  8. W czasie deszcz
  9. Not This Time
  10. Just Like d
  11. Wwa
  12. 0 stopni...


  Zespół Ms. No One powstał w lipcu 2008 roku. W krótkim czasie wszedł w posiadanie kilku znaczących nagród m.in: Slot Art Festiwal, Pepsi Vena Music Festival, Gramy w Szczecinie. Podczas koncertu ?nałowego Veny w Łodzi, grupa wystąpiła u boku takich zespołów jak Primal Scream, The Klaxons, Smolik, Not, Glasvegas. Zespół zyskał sobie przychylność zarówno międzynarodowego jury, jak i słuchaczy (po raz pierwszy w historii festiwalu przyznano - Nagrodę Publiczności). 30.10.2009, na zaproszenie Piotra Stelmacha, zespół wystąpił z koncertem w radiowej Trójce. Jego utwory znalazły się też na składance „We Are From Poland” vol. 5 oraz na Epce "Don’t Ask, Don’t Tell".

  Muzykę Ms. No One dziennikarze muzyczni zwykli definiować jako pokrętną krzyżówkę Portishead z Radiohead, ogromnie klimatyczną, melancholijną, a zarazem melodyjną. Oni sami uciekają od jednoznacznej odpowiedzi, twierdząc że po prostu grają piosenki, najczęściej niewesołe. "To tak troche jakby to sie wyczarowało, ta nasza muzyka. Jakby sie działa mimo nas. I to najbardziej kręci, ten moment, kiedy nie ma najmniejszego znaczenia, ile bedzie piosenek na albumie, co powinniśmy mówić i ubierać, ile gwiazdek dostanie płyta i co nam zarzucą w recenzjach. Nie mają znaczenia wtedy te wszystkie sprawy, które nas dopadają na co dzień. Po prostu zwiewamy i gramy. Nic więcej" - mówią jednomyślnie członkowie zespołu.

  I taka właśnie jest debiutancka płyta Ms. No One zatytułowana "The Leaving Room". Pełna ucieczek. Taki leaving room dobrze sobie - lub w sobie - odnaleźć. Można być w nim samemu - i to nie zawsze jest nieciekawe i smutne; można w nim być z kimś, i to nie zawsze musi być przyjemne. Można do niego uciekać, można go opuszczać. “Tak jest z naszą muzyką, do niczego nie zmuszamy, drzwi są zawsze uchylone” - dodaje wokalistka Ms. No One, Joanna Piwowar.


  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana, digipack. • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu jedna
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

34,99  PLN
18,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty