CD PENNY LANE ( MYSLOVITZ, NEGATYW )

CD PENNY LANE ( MYSLOVITZ, NEGATYW ) nr katalogowy: 3500632
 • Wydawca : Pomaton EMI  3500632
  Rok wydania: 2005


    PENNY LANE 

  1. Tak jak ja
  2. Jesteśmy tacy, bo tacy właśnie chcemy być
  3. Ty to wiesz
  4. Lot Nr 506 - California
  5. Kałasz
  6. Donnie Brasco
  7. Moje miejsca na ziemi
  8. Miasto Aniołów
  9. XXI Wiek
  10. Złoty strzał
  11. Człowiek legenda + Ostatni pierwszym jest


  Zespół PENNY LANE powstał jesienią 2004 roku. Jest wynikiem długoletniej przyjaźni i wspólnych muzycznych fascynacji dwóch, znanych już na polskim rynku muzyków - Wojtka Lali Kuderskiego (perkusisty Myslovitz) oraz Mietalla Walusia (gitarzysty i wokalisty Negatywu). Dołączyli do nich Afgan (gitarzysta Negatywu) oraz Bartek Słatyński (wokalista i gitarzysta Avalanche). Tym samym ostatecznie ustalił się skład zespołu, którego nazwa pochodzi od legendarnej piosenki legendarnych Beatlesów. PENNY LANE w maju 2005 roku przystąpili do nagrywania albumu, który zarejestrowali w Studiu 7 w Piasecznie pod Warszawą. Realizatorem a także współproducentem debiutanckiego materiału grupy jest Marcin Gajko.

  Dzięki PENNY LANE słowa z piosenki genialnych liverpoolczyków - "Penny Lane is in my ears and in my eyes" - mogą zyskać całkiem nowego wymiaru, bo ta grupa to świeży rock’n’rollowy powiew na polskiej scenie. Ich muzyka różni się od dźwięków, do jakich przyzwyczaili nas w swoich rodzimych kapelach. To nadal gitarowe granie z melodyjnymi wokalami i aranżacjami, ale pełne energii i rock’n’rollowego ducha. Poza tym, co nie zdarza się często, zespół ma trzech wokalistów, dzięki czemu piosenki zyskują charakterystyczny klimat wypełniony melodyjnym wielogłosem.

  Debiutancki album zespołu pt. "Penny Lane" będzie zawierał 12 utworów. Ukaże się na rynku wkrótce nakładem EMI Music Poland, a pierwszym promującym go singlem będzie piosenka "Tak Jak Ja", do której w połowie września został zrealizowany teledysk. Autorami zdjęć do klipu są Rafał Cieślik i Krzysiek Brzezowski. Singiel w mediach od połowy listopada 2005.

   

   

  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.

   

   

 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu jedna
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

31,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Dostępność: 0 kg.

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty