CD POPKULTURA Popkultura

CD POPKULTURA Popkultura nr katalogowy: 370679 2
 •  Wydawca: Universal 370679 2

  Rok wydania: 2.10.2012 


                    POPKULTURA

  1. Elektryczny świat
  2. Plug & play
  3. Po drugiej stronie łóżka
  4. Wahadłowcem sam
  5. Fotografie
  6. Bezsenność
  7. Zostaw mnie
  8. Holly golightly
  9. Tajemnica – singiel
  10. Schizofrenik
  11. Ostatni raz


  Skład zespołu:
  Maciek Olbrych - wokal, instrumenty klawiszowe
  Evgeni Fomenko – gitara prowadząca
  Marcin Zawadziński – gitara rytmiczna
  Kamil Komendecki – bas
  Rafał Dutkiewicz – perkusja


   

  Popkultura, zespół warszawskiej alternatywy, znany ze scen festiwalowych debiutuje płytą POPKULTURA i singlem „Tajemnica”.

  Popkultura to nowoczesny rock, inspirowany stylistyką lat 80. i dynamiczne brzmienie oparte o współczesną technikę realizacji dźwięku. Drugiego października na pólkach sklepów muzycznych w całej Polsce pojawi się debiutancki album zespołu z singlem "Tajemnica". Wydawcą płyty jest wytwórnia Universal Music Polska.

  Popkultura to przede wszystkim Maciek Olbrych – niezwykle utalentowany lider, wokalista, klawiszowiec, kompozytor i autor tekstów wszystkich utworów.

  O pierwszej płycie Popkultury Maciek mówi: „Nasze brzmienie jest charakterystyczne i mocno osadzone w historii i tradycji najlepszego rocka. Bardzo osobiste teksty przeplatają się z silnymi riffami i agresywną sekcją rytmiczną. Popkultura nie jest zwykłym zespołem – Popkultura to nowe, w pełni świadome zjawisko artystyczne. Żaden dźwięk w naszej muzyce nie jest przypadkowy, a każde słowo ukierunkowane jest na wywołanie określonych emocji. Wydając tę płytę niejako oddaję się całkowicie w ręce moich fanów, to dziwne, ale zarazem ekscytujące doświadczenie.” Popkultura ma na swoim koncie już pierwsze sukcesy. Zespół oglądaliśmy na Open’er Festival 2010 i Coke Live Music Festival 2011. Popkultura zagrała także koncert pamięci Grzegorza Ciechowskiego w studiu im. Agnieszki Osieckiej, transmitowany na żywo w radiowej Trójce. Singiel “Tajemnica” to dawka energii, która na każdym koncercie niesamowicie rozgrzewa publiczność. Podczas jednego z występów fani zespołu za pomocą telefonów komórkowych nakręcili swój własny klip. Zmontowany materiał można zobaczyć w internecie. Widać na nim skaczący tłum fanów przepełnionych dobrą energią zespołu, wykrzykujący powtarzające się słowo “tajemnica”.

  W czym tkwi “Tajemnica” Popkultury, której muzyka i teksty na długo pozostają w pamięci trzeba przekonać się na własnej skórze.

   

  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.

 • Liczba płyt w wydaniu jedna
  Stan Nowy
  Opakowanie w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

39,99  PLN
20,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty