CD + DVD NATALIA NYKIEL Lupus Electro - Error Tour

CD + DVD NATALIA NYKIEL Lupus Electro - Error Tour nr katalogowy: 5727186
 • Wydawca: Universal Music 5727186

  Rok wydania: 2016

   

         

                NATALIA NYKIEL
          Lupus Electro - Error Tour

  CD:
  1. Dym
  2. Pół Dziewczyna
  3. Rzeźba
  4. Wilk
  5. Bądź Duży
  6. Zagadka Pawiego Wzoru
  7. Nie On
  8. Miejska sprawa
  9. Sick Dance
  10. Pusto
  11. Ekrany
  12. Error
   
  DVD
  1. Intro
  2. Dym
  3. Pół dziewczyna
  4. Ground Level
  5. Error
  6. Laura
  7. Zagadka pawiego wzoru
  8. Rzeźba
  9. Pusto
  10. Papaoutai
  11. Nie on
  12. Ekrany
  13. Wilk Fonai (Remix)
  14. Sick Dance
  15. Bądź duży

   


  Nykiel od początku swojej obecności na scenie podkreśla, że nie jest dla niej ważna jedynie jakość jej muzyki, ale także odpowiednia oprawa. Każdy z jej koncertów jest przemyślanym i dopracowanym w najmniejszym szczególe widowiskiem zrealizowanym na najwyższym poziomie, a trasa „Error Tour” była największą klubową produkcją koncertową w Polsce.

  Za współreżyserię koncertowego DVD odpowiada Daniel Jaroszek (LADS), co także dzięki poprzedniej współpracy artystów (teledysk „Bądź duży”, ponad 41 mln wyświetleń) zaowocowało kolejnym koncepcyjnym i stylowym obrazem w dorobku Nykiel. Wśród zaproszonych do udziału w wydarzeniu gości pojawił się między innymi Auer, z którym artystka wykonała po raz pierwszy na żywo utwór „Ground Level”. Dużym zaskoczeniem jest także udział debiutującego Andrzeja Mrozka, który - jak wspomniała w jednym z wywiadów Natalia - jest jej odkryciem i postanowiła pokazać go światu zapraszając do wspólnego wykonania „Rzeźby”. W koncercie nie zabrakło oczywiście największych hitów, w tym tytułowego „Erroru”, który publiczność koncertów z trasy mogła usłyszeć zanim jeszcze trafił do rozgłośni radiowych. Niespodzianką dla fanów twórczości Nykiel jest intrygujące wykonanie coveru Stromae „Papaoutai”, ukazujące nigdzie wcześniej niepublikowane kulisy przygotowań do koncertu.

  Jako zapowiedź DVD Natalia postanowiła zaprezentować jednak utwór „Laura” z repertuaru Bat For Lashes. Ta nieoczywista propozycja pokazuje jak wiele zaskoczeń czeka tych, którzy dadzą się zaprosić do jej electro świata.

  Do DVD bonusowo dołączony jest album „Lupus Electro” poszerzony o niewydany wcześniej w formie fizycznej singiel „Error” (numer 1 na AirPlay).


            

  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana, digipack.
   
 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu dwie
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

49,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Dostępność: 0 szt.

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty