CD MIASTO 44 Muzyka filmowa KOMASA-ŁAZARKIEWICZ

CD MIASTO 44 Muzyka filmowa KOMASA-ŁAZARKIEWICZ nr katalogowy: 4620635
 • Wydawca: Warner Music 4620635

  Rok wydania: 2014

         

                             MIASTO 44


  1. Warszawa 44
  2. Warum Dieser Hass Im Blick?
  3. Konspiracja
  4. Godzina W
  5. Biedronka
  6. Przysięga
  7. Czołg pułapka
  8. Uciekniemy stąd
  9. Miasto płonie
  10. Do kanału
  11. Śródmieście
  12. Goliat
  13. Po co to wszystko było
  14. Ostatnia reduta
  15. Do rzeki
  16. Walc na pożegnanie
  17. Miasto (Bonus Track)

   

  Opis:
   19 września miała premierę jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat – „Miasto 44”. Tego samego dnia ukazała się ścieżka dźwiękowa do filmu. Na płycie usłyszymy prawie 60 minut muzyki autorstwa Antoniego Komasy-Łazarkiewicza. Film będzie promowała piosenka pt. „Zabierz mnie”.
   
  „Miasto 44” - film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”, to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego.

  „Miasto 44” to projekt filmowy o niespotykanym w Polsce rozmachu scenograficznym, kostiumowym i wizualnym. Konsultantem do spraw efektów specjalnych był wybitny hollywoodzki specjalista Richard Bain, który wcześniej współpracował z takimi wizjonerami kina, jak Christopher Nolan, Peter Jackson oraz Terry Gilliam i ma w dorobku efekty do światowych hitów, między innymi: „Casino Royale”, „Incepcji”, „King Konga” i „Nędzników”. Przez plan przewinęło się ponad 3 000 statystów. Budową imponujących dekoracji zajęło się 10 odrębnych ekip, które do zainscenizowania zniszczonego miasta użyły 5 000 ton gruzu. Obsada została wybrana w serii ogólnopolskich castingów, w których wzięło udział ponad 7 000 osób.

  „Miasto 44” nie jest filmem historycznym, ani dokumentem o przebiegu Powstania. Mimo że rozgrywa się w walczącym Mieście, opowiada historię ludzi, a nie oddziałów czy barykad. „Miasto 44” nie ma być argumentem w powstańczej dyskusji. Film ma przekazywać emocje, a nie ważyć racje czy odsłaniać kulisy decyzji sprzed 70 lat. To zostawiamy historykom. Nie szukamy spiżowych bohaterów. „Miasto 44” nie jest filmem o polityce. Jest filmem o miłości, młodości i walce.                                                     
  Twórcy filmu „Miasto 44”


  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.

 • Liczba płyt w wydaniu jedna
  Stan Nowy
  Opakowanie w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

45,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty