CD SOMA Milion Gwiazd

CD SOMA Milion Gwiazd nr katalogowy: PNCD 1453
 • Wydawca : Polskie Nagrania PNCD 1453 
  Rok wydania: 2012

   
                 SOMA 

           Milion Gwiazd


  1. Papapaya
  2. Summer Breeze
  3. Venus Girl
  4. Runaway
  5. Vanity Fair
  6. Until You Found Me
  7. Deep in My Room
  8. Love Came To Me
  9. Follow you (Follow Me)
  10. Something Sweet Will Happen
  11. Sky
  12. Milion gwiazd

   

   

  Przedstawiamy debiutancki album nowego polskiego projektu chilloutowego SOMA. Zespół SOMA to duet producencko-kompozytorski: Michał Nosowicz DJ, producent muzyczny, znany szerzej jako Mafia Mike, autor m. in.. przeboju "Turn Me On" promującego film „Sala Samobójców" oraz Marcin Nierubiec, kompozytor, autor wielu znanych utworów m. in. dla artystów takich jak Michał Bajor, Krzysztof Kiljański, Maryla Rodowicz czy Krzysztof Krawczyk.
  Album SOMY to połączenie nowoczesnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi dźwiękami. To wyjątkowa muzyka o światowym brzmieniu i indywidualnym charakterze. Autorami wszystkich kompozycji oraz tekstów są Marcin Nierubiec i Michał Nosowicz, co jest gwarancją jakości i niepowtarzalności projektu. W nagraniach wzięli udział goście specjalni, nowojorscy wokaliści Nick Sinckler i Adam Joseph oraz najbardziej obiecująca wokalistka młodego pokolenia Ewelina Babiarz.

  Dalsze efekty ich wspólnej pracy będzie można już usłyszeć na albumie „Milion Gwiazd", który własnie się ukazał.
  Znani krytycy muzyczni, którzy mieli okazję posłuchać przedpremierowo płyty zgodnie twierdzą, że album SOMY będzie prawdziwym wydarzeniem na polskim rynku muzycznym. Oficjalne recenzje ukarzą się niebawem.To wyjątkowa muzyka o światowym brzmieniu i indywidualnym charakterze. W czasach, kiedy byle kto nagrywa płyty byle szybciej i z byle kim, debiut na takim poziomie jest wydarzeniem niezwykłym.Autorami wszystkich kompozycji oraz tekstów są Marcin Nierubiec i Michał Nosowicz, co jest gwarancją jakości i niepowtarzalności projektu. Obaj Panowie to szare eminencje polskiego show- biznesu odpowiedzialne za sukcesy wielu polskich gwiazd.Album SOMY to połączenie nowoczesnej elektroniki z bardzo przestrzennymi, akustycznymi dźwiękami. W planach jest wydanie płyty poza granicami Polski i jej promocja oraz dystrybucja przez popularny, międzynarodowy label specjalizujący się w muzyce chilloutowej. W nagraniach wzięli udział goście specjalni, nowojorscy wokaliści Nick Sinckler i Adam Joseph oraz najbardziej obiecująca wokalistka młodego pokolenia Ewelina Babiarz.Teledysk ukaże się wkrótce i będzie pełen niecodziennych rozwiązań filmowych oraz klimatycznych i plastycznych historii. Album duetu SOMA to płyta, która z pewnością Was urzeknie.  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana, digipack.

 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu jedna
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

33,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty