2CD + DVD BEATA KOZIDRAK Beata Platynowa

2CD + DVD BEATA KOZIDRAK Beata Platynowa nr katalogowy: 9558341
 • Wydawca: Warner Music 9558341
  Rok wydania: 2006

  BEATA KOZIDRAK
  Platynowa  2CD + DVD

  CD 1 Teraz płynę
  1.   Na Chłodnej
  2.   Teraz płynę
  3.   Nie pokonam sercem skał
  4.   Tak wiem
  5.   Nigdzie już nie znajdziesz
  6.   Między brzegami
  7.   Miłość jak lód
  8.   Gdybyś tylko chciał
  9.   Gdy nie słychać braw
  10. Złota brama
  11. Lazurowy sen
  12. Biały stół
      
  CD 2  Beata
  1.   Widziałam ją
  2.   Zawsze w sercu mym
  3.   Siedzę i myślę
  4.   Olek
  5.   Taka Warszawa
  6.   Kolce róż
  7.   Dakota
  8.   Kiedy mnie okłamiesz
  9.   Wieczna zima
  10. Żal mi tamtych nocy i dni
  11. Lato jak ze snu
  12. Miłość to taki dar
  13. Kołysanka dla Agaty
      
  DVD
  1. Wywiad z Beatą
  2. Teledysk "Siedze i myśle"
  3. Teledysk "Taka Warszawa"
  4. Teledysk "Teraz płyne"
  5. Teledysk "Złota brama"
     
   Na albumie "Beata" teksty do wszystkich utworów napisała sama artystka, a nad realizacją muzyczną czuwał Piotr Siedlaczek. Producentami muzycznymi, aranżerami i kompozytorami byli Adam Abramek i Paweł Sot. Materiał nagrano w duńskim studio PUK wiosną 1998 roku.

  Nowy album "Teraz płynę" został zrealizowany częściowo w Polsce, a częściowo również w duńskim studio PUK, gdzie nagrywały takie gwiazdy jak George Michael, Elton John, Depeche Mode, Gary Moore czy BrainStorm. Producentami muzycznymi, aranżerami i kompozytorami są Adam Abramek, Paweł Sot i Beata Kozidrak, a na płycie gościnnie występują muzycy waszyngtońskiej sceny jazzowej: George Hazelrigg - instrumenty klawiszowe, Geoff Hazelrigg - kontrabas oraz Jimmy Willson - trębacz. Producentem całości jest Andrzej Pietras.

  Fanów na pewno zainteresuje fakt, że wydawnictwo jest wzbogacone o DVD, które zawiera wywiad z Beatą ze Studia PUK w Danii podczas nagrywania albumu "Beata" oraz cztery teledyski z obydwu albumów: "Siedzę i myślę", "Taka Warszawa", "Teraz płynę" i "Złota brama".

  Pierwszy singlem promującym album "Beata" był utwór "Siedzę i myślę". Towarzyszył mu znakomity teledysk w reżyserii Grzegorza Sadurskiego. Sama piosenka stała się dużym ogólnopolskim hitem, znakomicie granym przez większość rozgłośni radiowych. Kolejnym utworem, który równie skutecznie jak "Siedzę i myślę" zdobył szczyty list przebojów była piosenka "Taka Warszawa". Teledysk w reżyserii Mariusza Paleja zachwyca wspaniałym pomysłem i zdjęciami. Kręcony był na jednym z warszawskich drapaczy chmur, przy wykorzystaniu 150 metrowego dźwigu. Praca na wysokościach dostarczyła niezapomnianych wrażeń samej artystce, jak i całemu zespołowi technicznemu kręcącemu teledysk. Klip "Teraz płynę" w reżyserii Darka Szermanowicza, został zrealizowany w pięknej jesiennej scenerii Kotliny Kłodzkiej. Drugi singiel z płyty "Teraz płynę" zatytułowany "Złota brama" ilustrował teledysk o tym samym tytule, wyreżyserowany przez Annę Maliszewską.

  A to wszystko w niezwykłej, bardzo ekskluzywnej platynowej oprawie graficznej.

  Beata to niewątpliwie największa polska Artystka. Jest uwielbiana przez fanów i mamy nadzieję, że powyższe wydawnictwo będzie dla Jej sympatyków wspaniałą propozycją.

        
  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.

   


 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu trzy i więcej
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

40,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty