CD DOROTA OSIŃSKA Teraz

CD DOROTA OSIŃSKA Teraz nr katalogowy: 602537600007
 • Wydawca : Universal 602537600007
  Rok wydania: 2013


                           DOROTA OSIŃSKA

                            Teraz


  1. Szaleć
  2. To nie banał
  3. Piosenka minimalistyczna
  4. W samochodzie
  5. Cztery słońca
  6. Nieznani sprawcy
  7. Song o morzu
  8. Nie dla skorpionów
  9. Jestem chora (oryg. Je suis malade)
  10. Pomroczność
  11. Biec w nadzieję
  12. Coś z Cohena

     Po sukcesie w programie „The Voice of Poland” Dorota Osińska wraca ze swoją trzecią już solową płytą. „Teraz” to kolejne oblicza muzyczne Doroty, zapowiedź nowych ważnych rozdziałów w jej twórczości. Bawi, dodaje otuchy i wzrusza jednocześnie. Zaskakuje lekkością i dynamicznością brzmień, zachowując przy tym charakterystyczną dla siebie liryczność. Niezmiennie zachwyca siłą swojego głosu.

  Na płycie znajdziemy 12 utworów zróżnicowanych pod względem stylu. Krążek rozpoczyna pogodne i optymistyczne „Szaleć” wybrane na pierwszy singiel z płyty. Dalej usłyszeć możemy m.in. chwytający za serce „To nie banał”, nastrojową „Piosenkę minimalistyczną” czy lekko folkowy „Song o morzu”. Na płycie gościnnie wystąpił Zbigniew Zamachowski w romantycznym duecie „Coś z Cohena”. Nie zabrakło także piosenki („Cztery słońca”) dedykowanej córeczce Doroty, która przyjdzie na świat w listopadzie. Obok nowych utworów znajdziemy polską wersję słynnego „Je suis malade” („Jestem chora”) oraz utwór „Biec w nadzieję” w nowej aranżacji.

  Płyta „Teraz” to trzecia płyta w dorobku Doroty. W 2004 r. artystka zadebiutowała płytą „Idę” nagraną pod opieką artystyczną Włodzimierza Korcza. W 2010 r. nagrała album pt „Kamyk zielony” z utworami pióra Magdy Czapińskiej. 


   
  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana, digipack.
 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu jedna
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

60,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty