2CD O.S.T.R. Tylko dla dorosłych + Komiks

2CD O.S.T.R. Tylko dla dorosłych + Komiks nr katalogowy: AR-C83

 • Wydawca: Asfalt Records AR-C83

  Rok wydania: 2010

  Wznowienie: 2017


                       

                  O.S.T.R. Tylko dla dorosłych

                   
    

  CD - 1
  1. Tak to się zaczęło
  2. Przez stress
  3. Konsumpcjonizm
  4. Spalić gniew
  5. To potrwa sekundę
  6. Śpij spokojnie
  7. Walka z wrogiem
  8. Nie wszystko co złe
  9. Żywy lub martwy
  10. Nie odwracaj się
  11. Za drugim razem
  12. To nie czas
  13. Dowód w Twoich rękach
  14. Klucz do zagadki
  15. Przemyśl to sobie


  CD -2
  UKRYTA NIESPODZIANKA

   

  ALBUM WYDANY W EKSKLUZYWNYM BOXIE Z DODATKOWYM KOMIKSEM!!!

  Tekstowo to najbardziej hardcore’owa płyta w dyskografii O.S.T.R. i powrót do stylu z jego pierwszych albumów. Płycie towarzyszyć będzie komiks autorstwa Grzegorza „Forina” Piwinickiego (www.projektowanie.org). Komiks jest uzupełnieniem płyty, choć w takim samym stopniu płytę można uważać za soundtrack do komiksu.

  O.S.T.R.: „Pomysł na płytę dojrzewał przez ostatnie 6 lat. Pierwszy raz pisałem teksty według z góry obranego scenariusza. Nie mogłem sobie przez to pozwolić na jakikolwiek brak konsekwencji w pisaniu tekstów. Starałem się stworzyć album w konwencji jakiej wcześniej nie było. Ze względu na oryginalność projektu chcielibyśmy resztę szczegółów zachować w tajemnicy do samej premiery… By znaleźć odpowiednią ilość brzmień przekopałem około 1000 polskich i nie polskich płyt winylowych, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dobre winyle są wśród nas na wyciągnięcie ręki.”

  Od strony technicznej płyta powstawała na bardzo zróżnicowanym sprzęcie: Yamaha RM1X, Yamaha Motif, Nord Lead 2X, Moog Little Phatty. Ze względu na brzmienie, jako sekwencera użyto stację Akai MPC 5000. Autorem wszystkich cutów jest oczywiście DJ Haem (jedyny gość na płycie).

  Album będzie wydany na niezwykle wysokim poziomie edytorskim, zarezerwowanym do tej pory dla limitowanych wydań kolekcjonerskich. Klasyczne plastikowe pudełko z krążkiem, oraz odrębnie wydrukowany komiks schowane będą razem w sztywnym tekturowym gift boxie… ale to tylko część niespodzianek jakie czekają na nabywcę „Tylko dla dorosłych”…

  Premierze płyty towarzyszyć będzie równie bezprecedensowa trasa koncertowa „Tylko dla dorosłych”. Gościem blisko 3 godzinnych występów O.S.T.R., DJ Haema i ŁDZ Orkiestry będzie Cadillac Dale (Detroit USA)

  Kolejna płyta w dyskografii O.S.T.R., będąca jednocześnie powrotem do stylu z jego pierwszych albumów. Ponadto płycie towarzyszy komiks, którego autorem jest Grzegorz "Forin" Piwnicki. Poza tym album będzie wydany na bardzo wysokim poziomie edytorskim. Klasyczne plastikowe pudełko z krążkiem, oraz odrębnie wydrukowany komiks schowane będą razem w sztywnym tekturowym gift boxie; dodatkowym prezentem jest ukryta w boxie druga płyta CD.
  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana - kartonowy box. • Liczba płyt w wydaniu dwie
  Stan Nowy
  Opakowanie w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

60,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty