2CD PLANET L.U.C Kosmostumostów LUC

2CD PLANET L.U.C Kosmostumostów LUC nr katalogowy: EMI 7295172

 • Wydawca: Pomaton EMI 7295172

  Rok  wydania:  2011


  PLANET L.U.C
  Kosmostumostów

   

  1. Proszę o zupełną ciszę na widowni
  2. Kurtynomatura w górę
  3. Kosmostumostów - geneza feat. Trzeci Wymiar
  4. Przybycie z nowym wiekiem feat. Philip Fairweather
  5. Słowo dydaktyki feat. Jan Miodek
  6. Drapacze szyb
  7. Choć pali dużo, student to nie Lexus
  8. Sesja nie procesja - sesja poczeka
  9. Samomasujące ulice chcą zieleni feat. Mesajah
  10. Tańce Krasnolucynutków
  11. Kapitan życiowa gleba feat. Cezary Studniak
  12. Otucha ducha Stumostów feat. Natalia Grosiak i Waldemar Kasta
  13. Studium zagubionych dusz
  14. Wrometamorfoza feat. Leszek Cichoński
  15. Morał - instrukcja obsługi życia
  16. Pospolite ruszenie feat. Sokół

  CD 2
  CD Karaoke

   

  Najnowsze wydawnictwo L.U.Ca - artysty, od lat związanego z Wrocławiem. Właśnie temu miastu, jego ludziom i duchom dedykuje on album „Kosmostumostów”.

  W odrealnionej, baśniowo-kosmicznej przestrzeni miejskiej rozegrywa się historia przemiany szarego, zagubionego człowieka w zdeterminowanego i nagradzanego twórcę, znanego dziś jako L.U.C. Droga łatwego sukcesu, mówienia wprost do mas - językiem mas, nigdy nie była drogą obieraną przez tego niepokornego twórcę, jakim jest z pewnością Łukasz Rostkowski. Starał się on zawsze być pionierem nowych zjawisk i unikał odrysowywania kalek postaw i zachowań, wykreowanych przez inne osoby i instytucje. Stąd też jego kolejny niecodzienny i intrygujący pomysł doczekał się realizacji.

  „Od ponad roku powstaje w mojej pracowni muzoastronomicznej kolejna Planeta – album, który będzie multimedialnym mikro światem podobnie jak Polaqwitu” – mówi o nowym projekcie artysta, zapowiadając kolejną płytę realizowaną zgodnie z filozofią 4 galaktyk (połączenia muzyki, liryki, filmu i grafiki), którą od kilku lat konsekwentnie wykorzystuje w swojej twórczości.

  Materiał na płycie ma być bardziej przystępny od tego zawartego na poprzednim wydawnictwie artysty „PyyKyCyKyTyPff”. Wypełniony radością i luzem krążek stanowić będzie swoistą autobiograficzną próbę opowiedzenia historii swojego życia przez L.U.C.-a.

  Warto zaznaczyć, że projekt osadzony tak mocno w realiach miasta Stumostów powstaje tylko i wyłącznie we współpracy z wrocławskim środowiskiem artystycznym. Album, masterowany przez genialnego producenta Marcina Borsa, reprezentuje znakomitą część wrocławskiej sceny.

  Aktorzy (Cezary Studniak), muzycy (Leszek Cichoński, Bond), wokaliści (Natalia Grosiak, Mesajah z Natural Dread Killaz a nawet Philip Fairweather – znany w całym mieście uliczny śpiewak) a także środowisko naukowe (Jan Miodek) udzielają swoich głosów wykreowanym przez L.U.Ca postaciom, pojawiającym się w jego muzycznej opowieści.

  Strona graficzna, która jest niezwykle istotną częścią projektu, powstała dzięki znakomitym grafikom: Grzegorzowi Przybysiowi, twórcy ilustracji komiksowych, Adamowi Tunikowskiemy (Juice), który od lat odpowiada za graficzną stronę wydawnictw L.U.Ca.

  Płytę  promuje teledysk, przygotowany przez studio Juice, do tytułowego utworu, który za pomocą efektownej techniki animacyjnej "image mappingu" opowiada o wyjątkowej drodze powstania Wrocławia.

   

  Płyty CD oryginalne, nowe, zafoliowane - vinyl replica CD.

 • Liczba płyt w wydaniu dwie
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

95,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty