CD WŁODI W... / Korzenie Hip-hopu

CD WŁODI W... / Korzenie Hip-hopu nr katalogowy: 9285832
 • Wydawca: EMI Pomaton 9285832

  Rok wydania: 2013


                               WŁODI W...

                       

  1. Intro    
  2. Zobacz co się dzieje na podwórku    
  3. Jestem wolny    
  4. Są ze mną    
  5. Definicja    
  6. Spisani na straty    
  7. Błędne koło    
  8. Przepraszam że ?    
  9. Mam siłę    
  10. Każdy to powie    
  11. Odwet 

   

  Korzenie Hip-Hopu to seria mająca na celu przypomnienie tym, którzy być może zapomnieli i przedstawienie tym, którzy jeszcze nie znają twórczości zespołów stanowiących korzenie tego gatunku. W ramach serii ukażą się płyty składów ukazujących się przez lata nakładem firmy EMI Music Poland i później Bazy Label.

  Początki hip-hopu w Polsce sięgają lat 90 ubiegłego wieku kiedy to na rynku zaczęły pojawiać pierwsze zespoły prezentujące ten gatunek muzyczny. Pierwszą bardziej znaną produkcją była płyta Wzgórza Ya-Pa-3. Hip hop w Polsce przez te wszystkie lata miał wiele twarzy, wiele wzlotów i wiele upadków. Teraz, po kilku latach medialnego zapomnienia zdaje się, że znów wraca 'na salony' a płyty artystów hip-hopowych znajdują się w czołówkach najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Po 3 albumach Molesty i 3 albumach duetu hip-hopowców Vienia & Pelego prezentujemy niekwestionowanego pioniera polskiej rap-gry - Włodiego!

  W... to album współzałożyciela legendarnej formacji Molesta Ewenement - Włodiego. Znajdziemy tutaj jedenaście kawałków w których Włodi powraca do klimatów i tematów obecnych na pierwszych płytach Molesty. Wśród gości na płycie pojawiają się takie osobowości jak: WWO, Mes, Eis, Korzeń, Kuba.O, Tek.N, Zoober Slim, Ajron i Nr Raz. Całość promuje utwór Zobacz co się dzieje na podwórku. W... to album, który godnie kontynuuje dzieło zapoczątkowane przez Włodiego na płycie Jak nowonarodzony ...

   


  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.
 • Liczba płyt w wydaniu jedna
  Stan Nowy
  Opakowanie w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

27,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty