2CD EDYTA BARTOSIEWICZ Sen, Dziś są moje urodziny / Kolekcja muzyki polskiej

2CD EDYTA BARTOSIEWICZ Sen, Dziś są moje urodziny / Kolekcja muzyki polskiej nr katalogowy: 602557147353
 • Wydawca: Universal Music 5714735
  Rok wydania: 2016
   

      EDYTA BARTOSIEWICZ
     Kolekcja Muzyki Polskiej

   

  CD 1 Dziś są moje urodziny
  1. XXI wiek
  2. Sen
  3. Zegar
  4. Urodziny
  5. Skłamałam
  6. Szał
  7. Have To Carry On
  8. Tatuaż
  9. Jenny
  10. Siedem mórz, siedem lądów
  11. Ostatni
  12. Żart w zoo
  13. Blues For You
  14. Miłość jak ogień
  15. Dziecko
  16. Mistrz

  CD 2 Sen
  1. Zabij swój strach
  2. Urodziny
  3. Żart w zoo
  4. Tatuaż
  5. Sen
  6. Walczyk
  7. Angel
  8. Koziorożec
  9. Wewnątrz
  10. Move Over
  11. Before You Came
  12. Zanim coś...
   

   

   

  Największe przeboje i przełomowy, najbardziej ceniony przez fanów i krytyków album Edyty Bartosiewicz połączone w jeden box! „Dziś są moje urodziny” czyli Best of i „Sen”, legendarna płyta z 1994 roku teraz razem w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie!

  Pierwszy polskojęzyczny krążek Edyty Bartosiewicz ukazał się w najlepszym czasie dla polskiego rocka. Po przełomie ustrojowym płyty takie jak „Sen” powstawały, wydawałoby się, z łatwością i radością. Choć tematy poruszane przez artystów w tekstach super przebojowych piosenek do najweselszych nie należały. „Sen”, „Koziorożec”, „Tatuaż”, „Zabij swój strach” czy „Urodziny” to wizytówka jednej z dwóch płyt tego boxu, ale też dowód na rewelacyjną kondycję polskiego rocka i Edyty w połowie lat 90. Nie mieć płyty z tymi ponadczasowymi utworami po prostu nie można. Szczególnie, że nadarza się niepowtarzalna okazja posiadania go z albumem, na którym są wszystkie największe przeboje Edyty Bartosiewicz z całej dotychczasowej kariery!

  Płyta „Dziś są moje urodziny” to zbiór także najstarszych i późniejszych dzieł wybitnej wokalistki i gitarzystki, która zachwycała i zachwyca nas już od ponad dwóch dekad. Perfekcjonistka, która piosenki dopieszcza pod każdym względem – brzmieniowym, tekstowym i aranżacyjnym – na tym krążku potwierdza we wszystkich kompozycjach, że to nie tylko obiegowa opinia. O czym świadczą doskonale pamiętane z anten radiowych i telewizyjnych, a dziś wyświetlane też setki tysięcy razy w Internecie: „Szał”, „Jenny”, „Zegar”, „Skłamałam”, „Miłość Jak Ogień” i kolejne piosenki z tego szczególnego albumu. Zawartość boxu to: CD1: Edyta Bartosiewicz – Dziś są moje urodziny oraz CD2: Edyta Bartosiewicz – Sen
  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.

 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu dwie
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

35,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Dostępność: 0 szt.

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty