2CD MUCHY Xerroromans 10 lat + Galanteria DEMO

2CD MUCHY Xerroromans 10 lat + Galanteria DEMO nr katalogowy: 675 7168
 • Wydawca: Universal Music 675 7168
  Rok wydania: 2018

  MUCHY
  Xerroromans

  CD 1 Terroromans
  1. Wyścigi
  2. Fototapeta
  3. Najważniejszy dzień
  4. Galanteria
  5. Miasto doznań
  6. Zapach wrzątku
  7. Brudny śnieg
  8. Pięć po wpół
  9. 21 dni
  10. Górny taras
  11. Terroromans
  12. 111
  13. Obok ulic i miejsc

  CD 2 Galanteria demo
  1. Nie mów
  2. Jane fonda
  3. My Favourite Disease
  4. Dzwonię
  5. Half of That
  6. Kołobrzeg - świnoujście
  7. Lazarus
  8. Górny taras
  9. Galanteria

  Muchy wracają po przerwie.

  Nowa piosenka, oryginalny skład i 10 lat Terroromansu.

  „Obok ulic i miejsc” to nowy utwór Much promujący reedycję kultowego Terroromansu. Album ukazuje się w jubileuszowej edycji po raz pierwszy na winylu i dwupłytowym kompakcie, uzupełnionym o Galanterię – pierwsze demo zespołu.

  Po niemal dwóch latach koncertowej ciszy, poświęconych na projekty filmowe „Powracająca FALA” (2015) i „Reakcja łańcuchowa” (2017) Muchy wracają w oryginalnej konfiguracji personalnej i nagrywają premierowy utwór „Obok ulic i miejsc”. Piosenka promuje jubileuszową reedycję Terroromansu, której towarzyszyć będą koncerty w całej Polsce.

  „Terroromans” ukazał się na przełomie 2007/08 roku szturmem zdobywając świadomość branży muzycznej i słuchaczy w całym kraju. Świetnie oceniany i szeroko komentowany, pozwolił grupie zagrać do dziś prawie 700 koncertów i wydać kolejnych 6 tytułów. Zdobywając wiele nominacji i nagród Terroromans stworzył bezprecedensowe wówczas na polskie warunki zjawisko promocji zespołu w mediach społecznościowych i zyskał środowiskowy, niemal pokoleniowy wymiar. Dziesięć lat później Terroromans doczeka się pierwszego wydania winylowego i dwupłytowego wydania kompaktowego. „Mam nadzieję, że nowy utwór to nie tylko dodatek do reedycji naszego debiutu. Chcemy z tym materiałem pojechać w trasę, a następnie usiąść do całego, nowego albumu” – mówi lider Much, Michał Wiraszko.

  W ramach XERROROMANS TOUR Muchy przypomną w całości swój fonograficzny debiut.  Przypomnijmy, że to w oryginalnym składzie Muchy nagrały swoje najbardziej znane utwory jak „Miasto doznań”, „Najważniejszy dzień”, „Galanteria” czy „Przesilenie”. Ostatnim autorskim, pełnowymiarowym albumem Much jest „Karma Market” z roku 2014.


  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana, digipack.

   

 • Stan nowa, w folii
  Liczba płyt w wydaniu dwie
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

46,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty