CD EWELINA LISOWSKA Nowe Horyzonty

CD EWELINA LISOWSKA Nowe Horyzonty nr katalogowy: 4707658
 •   

  Wydawca: Universal 4707658

   

  Rok wydania: 2014

   

   

   

         

   

              EWELINA LISOWSKA

   

                Nowe Horyzonty       
               

   

  1. Intro
  2. Nowe horyzonty
  3. Znasz mnie
  4. Na obcy ląd
  5. Kilka sekund
  6. Zaklinam czas
  7. We mgle
  8. Niebo / Piekło
  9. Szkło
  10. Kameleon
  11. Wszystko od nowa

     Od 28 października na rynku jest nowy krążek Eweliny Lisowskiej „Nowe horyzonty". Singlami promującymi płytę są utwory „We mgle” oraz „Na obcy ląd”. - Podstawowymi założeniami mojego drugiego albumu studyjnego były brak ograniczeń stylistycznych i wyjście poza kręgi rockowego brzmienia, którym charakteryzowała się płyta „Aero-plan” - mówi Lisowska o swojej najnowszej produkcji. - „Nowe Horyzonty” to podróż w poszukiwaniu nowoczesnych dźwięków i różnorodności. Materiał powstawał we współpracy z Filipem Pacholczykiem i Maćkiem Wiergowskim, którzy byli odpowiedzialni również za produkcję płyty. Każdy utwór opowiada swoją indywidualną historię, a mianownikiem wspólnym jestem ja. Pisałam o tym, co czuję i widzę. „Nowe Horyzonty”, „Niebo/ Piekło” to teksty o przewrotności naszego losu, raz bywa lepiej, innym razem gorzej. „Znasz mnie” i „Na obcy ląd” są uosobieniem mojego poczucia humoru oraz flirciarskiego podejścia, nawet w chwili, w której przyznaję się do błędu. „Szkło”, „We mgle” i „Zaklinam czas” poruszają tematykę nieszczęśliwej miłości, ale płytę kończy utwór „Wszystko od nowa”, który daje nadzieję na nowy, lepszy początek. „Kilka sekund” opisuje pewnego rodzaju wewnętrzną destrukcję, na szczęście równoważy ją „Kameleon”. Rockowy aranż i tekst mówią, co sądzę o tych, którzy zawsze wiedzą lepiej ode mnie, jak urządzić moje życie. Nie zamykam się na inne brzmienia muzyczne i ta płyta jest tego najlepszym dowodem – podsumowuje Ewelina.

  „Nowe horyzonty" to drugi album w karierze Lisowskiej. Artystka ma już na swoim koncie epkę „Ewelina Lisowska“ oraz debiutancką płytę „Aero-Plan”, stoi za takimi przebojami jak „Nieodporny rozum” (1. miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), „W stronę słońca” (1. miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych) oraz „Jutra nie będzie”. Na swoim profilu na Facebooku ma ponad pół milion fanów i 18 tysięcy followersów na Instagramie. Wszystkie jej teledyski mają łącznie ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube.

  Lisowska jest też laureatką wielu liczących się w branży nagród. Zdobyła między innymi aż trzy nagrody Eska Music Awards 2013 - za Najlepszy hit („W stronę słońca”), Najlepszy debiut oraz dla Najlepszego artysty w sieci. Jest także laureatką Superjedynki w kategorii SuperArtystka 50. KFPP w Opolu, a za utwór „We mgle” uzyskała nagrodę w kategorii SuperPremiera Onetu na 51. KFPP w Opolu.
     

  Płyta CD oryginalna, nowa, zafoliowana.

 • Liczba płyt w wydaniu jedna
  Stan Nowy
  Opakowanie w folii
 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

41,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: w ciągłej sprzedaży

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty