Gramofon Rega RP3 z wkładką Elys2

Gramofon Rega RP3 z wkładką Elys2 nr katalogowy: rp3e2
 •  

  Nowe ramię gramofonowe RB303
  Technologia podwójnej klamry
  Nowy niskowibracyjny silnik 24V
  Nowy projekt lekkiej plinty
  Możliwość użytkowania z opcjonalnym zasilaczem TT-PSU z kondycjonerem energii

  W zestawie:

  gramofon z ramieniem RB303, zasilacz sieciowy, talerz gramofonowy, pokrywa gramofonowa, zintegrowany interkonekt. Wersja z fabrycznie montowaną wkładką gramofonową Rega Elys2.


  Opis producenta
  Gramofon RP3 został zaprojektowany i zbudowany tak, aby osiągnąć jakość dźwięku daleko poza oczekiwaniami dla produktu na jego poziomie cenowym. Jakość wykonania, niezawodność i łatwość obsługi tworzą produkt, który dostarczy wielu muzycznych przyjemności przez długie lata.
  Pominięcie wielu, zwykle stosowanych zabiegów, pozwoliło na skoncentrowanie kosztów wytworzenia na kilku częściach wysokiej jakości, niezbędnych do dokładnego odtwarzania płyt.
  Gramofon RP3 został wyposażony w nowe, ręcznie montowane, ramię gramofonowe RB303, precyzyjne łożyskowanie i niskowibracyjny, niskoszumowy silnik 24V, który jest ręcznie dostrajany do obwodu celem dalszej redukcji drgań.

  Technologia podwójnej klamry
  „Masa pochłania energię – utrata energii, to utrata muzyki”. Rega jest pionierem w zastosowaniu lekkich, sztywnych plint. Zastosowanie lekkich rdzeni pokrytych sztywną żywicą fenolową stało się fundamentem do osiągania wysokiej jakości odtwarzania w kultowej serii Planar.
  Gramofon Rega RP3 przenosi tę filozofię na jeszcze wyższy poziom. Zastosowanie podwójnej klamry usztywniającej, łączącej ramię gramofonowe z piastą łożyskowania talerza napędowego, gdzie sztywność jest szczególnie ważna, tworzy belkę obciążeniową, która zapobiega absorbowaniu energii oraz rezonansom wnoszącym nienaturalne zniekształcenia dźwięku.
  Większa masa może przenosić więcej niepożądanej energii w równym stopniu, jak drgania silnika lub łożyskowania piasty. Wykorzystanie klamer pozwoliło na zmniejszenie masy plinty w tych kluczowym miejscach, które odpowiedzialne są za przenoszenie niepożądanej energii.

  Ramię RB303 – ulepszanie doskonałego
  Ramię RB303, zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii 3D CAD&CAM jest kulminacją ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu ramion gramofonowych. Ze względu na postęp technologii możliwe było ulepszenie projektu legendarnego ramienia RB300. Zaprojektowana została nowa rurka ramienia, zwiększona została sztywność pomiędzy ramieniem, łożyskowaniem i szkieletem głównym, co w połączeniu z inteligentną redystrybucją masy daje pewność, że nowe ramię będzie posiadało mniej punktów, w których może pojawić się rezonans. Ekstremalna stabilność połączona z prawie zerowym tarciem na łożyskowaniu gwarantuje jeszcze więcej informacji z Twoich płyt winylowych, niż kiedykolwiek wcześniej.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

3 300,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Dostępność: 0 szt.

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty