Przedwzmacniacz gramofonowy Rega Fono Mini

Przedwzmacniacz gramofonowy Rega Fono Mini nr katalogowy: fono-mini
 •  

  Czułość wejściowa: 5mV
  Impedancja wejściowa: 47kΩ/100pF
  Maksymalny poziom sygnału wejściowego: 70mV przy 1kHz
  Impedancja wyjściowa: 100Ω
  Stosunek sygnału do szumu: 78dBA przy 5mV
  Zasilanie: DC 24V, 85mA


  W zestawie: przedwzmacniacz, zasilacz sieciowy Rega PS1.

  Opis producenta:
  Fono Mini A2D przeznaczony jest do wzmacniania sygnału pochodzącego z wkładek gramofonowych MM i dopasowania go do odpowiedniego poziomu wymaganego przez wejścia liniowe wzmacniacza. Interfejs USB oferuje dodatkowo możliwość przenoszenia nagrań z płyt winylowych do komputera PC/Mac.
  Przedwzmacniacz posiada wytłaczaną z aluminium obudowę oraz przyjazne w użytkowaniu panele przedni i tylni. Oferuje wyjątkową jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Będzie cennym dodatkiem do rozbudowy każdego zestawu Hi-Fi.
  Do przesyłania danych do komputera konieczne jest zainstalowanie oprogramowania do edycji plików audio. Takie oprogramowanie jest powszechnie dostępne w sieci Internet, również bezpłatnie (np. Audacity). Najprostsze wersje oferują monitorowanie poziomu głośności i balansu dla danych przesyłanych na dysk komputera. Większość oprogramowania oferuje ponadto wskaźniki poziomu sygnału wyjściowego osiąganego podczas odtwarzania płyt. Przez rozpoczęciem kopiowania płyt, konieczne jest dopasowanie poziomu sygnału wyjściowego za pomocą potencjometru na panelu przednim. Tylko wówczas możliwe jest osiągnięcie optymalnych rezultatów.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

539,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: 1-2 dni

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty