Wzmacniacz Rega Brio-R

Wzmacniacz Rega Brio-R nr katalogowy: brio-r
 •  

  50W RMS przy 8Ω
  73W RMS przy 4Ω
  Pięć wejść
  Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy MC (Input 1)
  Zasilacz z transformatorem toroidalnym
  Tranzystory wyjściowe Sanken 150W
  Dedykowana obudowa w rozmiarze ½
  Wymiary: szerokość 220mm, głębokość 320mm, wysokość 80mm

  W zestawie: wzmacniacz, pilot zdalnego sterowania, kabel zasilający.

  Opis producenta
  Brio-R zawiera wszystkie elementy niezbędne w dobrym wzmacniaczu: pokaźny transformator toroidalny, szlachetne komponenty zasilacza sieciowego, mocny stopień wyjściowy, wykorzystanie kondensatorów foliowych w torze sygnałowym i we wszystkich krytycznych miejscach przedwzmacniacza gramofonowego.

  Wysokiej jakości komponenty
  W Brio-R do osiągnięcia najlepszych własności sonicznych wykorzystano wysokiej jakości komponenty i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i budowie wzmacniaczy. Jest to najbardziej zaawansowane i przyszłościowe Brio w historii.

  Nowy stopień wyjściowy
  Zaprojektowany przez inżynierów z Regi nowy stopień wyjściowy oparty jest na komplementarnej parze 150W tranzystorów Sanken pracujących w układzie Darlingtona. Korzystając z niskoimpedancyjnego wtórnika emiterowego pracującego w klasie A głównego stopnia wzmacniającego, tworzy komplementarny wtórnik emiterowy emulujący pracę w klasie A, zachowując jednocześnie niski sygnał prądowy w głównym stopniu wzmacniającym oraz utrzymując stabilność termiczną.

  Ulepszone zasilacze sieciowe
  Podczas projektowania Brio-R Rega ponownie przeprojektowała obwody, ulepszyła zasilacze wysokiego i niskiego napięcia, połączenia i kondensatory odsprzęgające. Przedwzmacniacz gramofonowy został ulepszony, aby odzwierciedlał zmiany wprowadzone w nowych modelach gramofonów serii RP, w których została zwiększona czułość i zrewidowana odpowiedź częstotliwościowa w pasmie poniżej 100Hz.

  Pilot zdalnego sterowania
  Nowa wersja wzmacniacza została uzupełniona o możliwość sterowania pilotem. W niedrogich wzmacniaczach, obwód zdalnego sterowania może mieć negatywny wpływ na jakość dźwięku. W Brio-R, funkcja ta została dodana bez narażania własności sonicznych układu wzmacniacza. Obwód zdalnego sterowania został zaprojektowany jako niezależny moduł z własnym, dedykowanym zasilaczem. Nie ma bezpośredniego kontaktu pomiędzy mikrokontrolerem a obwodami sygnałowymi – mikrokontroler steruje przekaźnikami, a silnik sterowania głośnością jest zasilany niezależnym napięciem stałym.

  Nowy projekt i obudowa
  Mieszczący się w nowej obudowie w rozmiarze ½ Brio-R wywodzi swój rodowód z trzech poprzednich wcieleń tego modelu. Przepisem na znakomite własności soniczne jest połączenie doskonałej praktyki inżynierskiej z tradycyjnymi, najlepszymi obwodami audio.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

3 290,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Dostępność: 1 szt.

Waga: 0 kg

Czas realizacji: do tygodnia

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty