Zestaw do upgrade’u gramofonu Rega RP1

Zestaw do upgrade’u gramofonu Rega RP1 nr katalogowy: upgrade-rp1
 •  

  Opis producenta
  W skład zestawu wchodzi wkładka gramofonowa MM Bias2, wełniana mata gramofonowa, biały pasek (upgrade) oraz podkładka dystansująca.
  Zestaw został zaprojektowany i zbudowany tak, aby osiągnąć jakość dźwięku daleko poza oczekiwaniami dla produktu na jego poziomie cenowym.

  Wkładka gramofonowa Bias2
  Wkładka gramofonowa Bias2 jest ręcznie montowana. Posiada wysokiej jakości eliptyczną igłę oraz równoległe cewki bezrdzeniowe o jakości spotykanej w kilkukrotnie droższych produktach. Wbudowana w lekką obudowę o dużej sztywności, Bias2 oferuje detaliczny, zbalansowany dźwięk ze sprężystym basem i wspaniałą sceną stereo.

  Mata gramofonowa
  Mata gramofonowa została wykonana w 100% z naturalnej wełny. Standardowo jest dostarczana z wyższymi modelami RP3, RP6 i RP8. Włókna wełniane są sztywniejsze od syntetycznych, co poprawia sprzężenie pomiędzy talerzem gramofonowym wykonanym z żywicy fenolowej, a płytą winylową.

  Biały (upgrade) pasek naciągu
  Biały pasek naciągu pozwala na uzyskanie większej stabilności i dokładności prowadzenia. Jest to szczególnie zauważalne przy długich tonach, co sprawia, że gramofon brzmi jeszcze wspanialej.

  Podkładka dystansująca
  Tekturowa podkładka dystansująca pozwala na prawidłowe ustawienie przeciwwagi ramienia gramofonowego bez konieczności posiadania precyzyjnej wagi do mierzenia nacisku igły wkładki gramofonowej. Wystarczy umieścić podkładkę pomiędzy przeciwwagą a pierścieniem ograniczającym, aby w prosty sposób uzyskać wymagany nacisk.

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

510,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

Chwilowy brak towaru

Dostępność: 0 szt.

Waga: 0 kg

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty